משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 299 ש״ח (לא כולל ריהוט)

לקוחות יקרים, האתר סגור להזמנות בשל שיפוצים וחידושים שייבצעו בתקופה הקרובה . אל דאגה הזמנות שבוצעו ייסופקו בקרוב. לכל שאלה ניתן לפנות אלינו בוואצאפ

איך בוחרים מיטה לתינוק?
איך לבחור מיטה לילד

בשנים הראשונות לחייו התינוק יישן במיטה משלו. מיטה קטנה יחסית, המתאימה למידות גופו וסגורה כך שהוא יהיה מוגן בתוכה. איך בוחרים מיטה לתינוק ועל מה הכי חשוב להסתכל? על כך בכתבה.

מיטת התינוק יכולה להיות בחדר שלו והיא יכולה לעמוד בחדר השינה של ההורים. היא מגיעה עם הוראות הרכבה לא מסובכות כך שאפשר להעביר אותה במידת הצורך תוך זמן קצר. את המיטה, כמו כל ציוד התינוקות והריהוט, אפשר לקנות כאן באתר וליהנות ממשלוח מהיר.

הבטיחות לפני הכל

לפני המראה, העיצוב, החדר או כל דבר אחר, ישנו כלל אחד והוא – בטיחות. למיטות תינוק יש תקן והוא מתייחס למבנה, לסוג העץ, לחלקי החיבור ואפילו לצבע. כשאתם בוחרים מיטה לתינוק, אתם חייבים לבדוק כי היא בעלת תקן. כאן באתר כל המיטות המוצעות הן בעלות תקן ומחברות מובילות בתחום.

חלקי המיטה עומדים להגיע כשהם עטופים בניילון וקופסה גדולה. יש לבדוק כי בקופסה נמצאות הוראות ההרכבה וכל החלקים. את הניילון יש להרחיק מהישג ידם של תינוקות וילדים מחשש חנק. עם הוצאת החלקים יש לבדוק כי הם במצב טוב ובמקרה של פגיעה ליצור איתנו קשר בהקדם כך שנדאג להחליף את המוצר. מקרים אלו נדירים, אך חשוב שתדעו כי יש לכם מקום לפנות אליו.

איך בוחרים מיטה לתינוק בגודל הנכון

רוב המיטות הנמכרות בישראל יהיו במידה 130 ס”מ על 70 ס”מ. מידה זו נוחה מאד ומתאימה גם לשלב המעבר (בהנחה כי המיטה יכולה לעבור למיטת מעבר). עבור מיטה כזו יש לרכוש מזרן בגודל 127 ס”מ על 63 ס”מ. ישנן גם מיטות קטנות יותר, 120 ס”מ על 60 ס”מ שמתאימה לחדרים קטנים יחסית ומיטת 100 ס”מ על 63 ס”מ שמתאימה לחדר עם אח גדול או חדר ההורים.

במקרה של מידות שאינן סטנדרטיות יש לבחור מזרן המתאים להן. חשוב מאד שתהיה התאמה בין מזרן תינוק למיטה ולשים לב כי אין מרווחים בקצוות. בכל מקרה על פי המלצות הבטיחות יש להימנע מהוספת כריות ובדים רכים משוחררים על המזרן.

בחירה עיצובית לחדר הילדים

ברור כי המיטה חייבת להיות בטיחותית וחשוב שהיא תתאים בגודלה לחלל של החדר. עתה, כדאי לחשוב גם על העיצוב. חדרי תינוקות יכולים להיות מתוקים להפליא והעיצוב שלהם מתאים בדרך כלל עד הכניסה לכיתה א’ (כאשר המיטה תוחלף). בבחירה העיצובית יש לבצע התאמת צבעים, לבחור בחומר דומה ואלמנטים שישתלבו בצורה נעימה לעין.

עוד מאמרים

סט מצעים למיטת תינוק NINO RAINBOW נינו קשת

המדריך השלם למיטות תינוק

    קבלת הפנים של תוספת חדשה למשפחה היא אירוע חשוב מלא בשמחה, ציפייה, וללא ספק, אינספור החלטות שיש לקבל. העיקרית בין ההחלטות הללו היא

קרא עוד »

אתר טרנדי לא פעיל, האתר מוצע למכירה

האתר מוצע למכירה, למידע נוסף נא השאירו את פרטיכם מטה. 


This will close in 20 seconds

לפרטים ולהזמנות