משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 299 ש״ח (לא כולל ריהוט)

לקוחות יקרים, האתר סגור להזמנות בשל שיפוצים וחידושים שייבצעו בתקופה הקרובה . אל דאגה הזמנות שבוצעו ייסופקו בקרוב. לכל שאלה ניתן לפנות אלינו בוואצאפ

איך לבחור כיסא בטיחות לתינוק – המדריך המקוצר
איך לבחור כיסא בטיחות לתינוק

מרגע היוולדו חייב התינוק לנסוע בכיסא בטיחות המותאם לגילו, משקלו וכללי הבטיחות. השאלה איך לבחור כיסא בטיחות נפוצה ולא במקרה. מדובר על שמירה על התינוק והגנה במקרה של תאונת דרכים ובשל משקלו ותנועתו המצומצמת לכיסא עשויה להיות השפעה קריטית על אופן הפגיעה.

כיסאות בטיחות לתינוקות נחלקים באופן “גס” לסל קל ולכיסא בטיחות. הסל קל נחשב לפופולארי כיוון שהוא נשלף מהרכב ופעמים רבות מתלבש בקלות על העגלה. כיוון שתינוקות נוטים לישון שעות רבות בחודשים הראשונים לחייהם, פתרון זה יכול להיות הנוח והפרקטי ביותר. הורים מנוסים רבים והורים שלא חוששים להוציא את התינוק מהרכב בכל עצירה יבחרו פעמים רבות בכיסא בטיחות.

איך לבחור כיסא בטיחות לתינוק – כללי הזהב

ציינו כי אפשר לבחור בין סלקל לבין כיסא בטיחות ושתי האפשרויות יכולות להיות טובות. כללי הזהב הבאים יעזרו לכם בבחירת הכיסא הנכון ביותר עבורכם ועבור התינוק:

כלל ראשון – כיסא בטיחות בתוקף

לפני החיפוש אחר המותג המתאים כמו כיסא בטיחות לרכב ג’ואי או אינפנטי, יש לשים לב כי הכיסא בתוקף. בבחירת כיסא ולא ל קל מומלץ שהתוקף יהיה לפחות לחמש השנים הבאות כך שיהיה שימושי כל עוד יהיה צורך להשתמש במושב. כאן תמצאו רק כיסאות עם תוקף מתאים אך אם תבחרו לקבל מחברים כיסא יהיה עליכם לבדוק את תוקפו.

כלל שני – התאמה למשקל ולגובה התינוק

על הכיסא להתאים למשקלו ולגובה התינוק. יש להעדיף כיסאות שניתן להתאים אותם לגובה המשתנה במהירות של התינוק (כמו שאפשר לעשות במקרה של כיסא בטיחות גרקו). אם בחרתם בכיסא בטיחות ולא סל קל עליכם לבדוק כי הרצועות משתנות לגודל קטן, שהן עוטפות את התינוק היטב וכי ישנה תמיכה מתאימה לראש.

כלל שלישי – חיבור מתאים לרכב

ברוב הרכבים ישנה אפשרות לחיבור הכיסא לשלדת הרכב. במקרה של בחירה בסל קל יהיה עליכם לבדוק כי הבסיס מתחבר לשלדה ובמקרה של כיסא, לבדוק שישנו חיבור מתאים. זהו החיבור הבטוח ביותר עבור התינוק ובנוסף אליו יש להשתמש ברצועת הבטיחות.

כדאי לדעת

מעבר לשאלה איך לבחור כיסא בטיחות לתינוק כדאי לדעת איך לחבר את הכיסא בצורה הנכונה. בשנת החיים הראשונה יש להקפיד על ישיבה בניגוד לכיוון הנסיעה. מומלץ להמשיך כך כל עוד התינוק אינו גדול מדי (על פי ארגון הבטיחות האמריקאי מומלץ לשבת בניגוד לכיוון הנסיעה עד גיל שלוש). בחיבור הכיסא יש לשים לב שהוא אינו נע לצדדים אלא יציב במקומו ועל החגורות לעטוף את התינוק היטב, להיות צמודות כשבין התינוק לרצועות נכנסות לכל היותר שתי אצבעות.

עוד מאמרים

סט מצעים למיטת תינוק NINO RAINBOW נינו קשת

המדריך השלם למיטות תינוק

    קבלת הפנים של תוספת חדשה למשפחה היא אירוע חשוב מלא בשמחה, ציפייה, וללא ספק, אינספור החלטות שיש לקבל. העיקרית בין ההחלטות הללו היא

קרא עוד »
לפרטים ולהזמנות