משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 299 ש״ח (לא כולל ריהוט)

לקוחות יקרים, אנו משתתפים בצער משפחות ההרוגים ומאחלים החלמה מהירה לפצועים . מערך המשלוחים עובד באופן חלקי לכן ייתכנו עיכובים באספקה. אנו עושים את המיטב לספק לכם את המשלוחים ולחזק את ילדכם במהרה.

איך לבחור עגלה לתינוק?
איך לבחור עגלה לתינוק

בטיחות, נוחות, איכות, מחיר… אלו רק חלק מהדרישות שצריכות להיות לכם כשאתם מחפשים עגלה לתינוק. הבייבי שלכם צריך או צריכה להרגיש הכי נינוחים בכל טיול ואתם צריכים להתנייד בקלות בין אם אתם מתכננים לעשות טיול קצר בפארק או להרים את העגלה לאוטו.

הורים, אימהות ואבות ואלו שבדרך עומדים לא פעם בפני הדילמה מה הם צריכים לקנות לקראת הלידה. עגלת תינוקות היא אחד המוצרים הבסיסיים והשימושיים, אך כשישנם כל כך הרבה סוגים, מותגים וטווח מחירים, הבחירה בכלל לא פשוטה. את הטיפים הבאים אספנו כדי לעזור לכם לבצע את הרכישה בקלות.

טיפ ראשון – איך תרצו לטייל?

אחת השאלות שתצטרכו לשאול את עצמכם היא כיצד תרצו לטייל. האם תרצו להשתמש בסל לתינוק מגיל אפס או האם אתם מחפשים עגלה לשלב בו התינוק כבר מרים את הראש ומתהפך. אם אתם מתכננים לטייל במקומות עם מדרכות מאתגרות ובטבע תרצו עגלה עם גלגלים גדולים אך אם אתם מתכננים לטייל על משטחים ישרים וחלקים, גם גלגלים קטנים יעשו את העבודה.

טיפ שני – משקל עגלת תינוקות

אם יש לכם תכנון לצאת לדרך לעתים קרובות, להכניס את עגלת התינוק ולהוציא אותה מהרכב, עליכם להעדיף אחת במשקל קל. שימו לב כי לצד כל עגלה או טיולון יש מפרט ברור ולרבות אפיון המוצר מבחינת המידות והמשקל.

טיפ שלישי – חשיבותם של המותגים

לתינוק שלכם לא באמת משנה אם הוא נכנס לעגלת נונה או עגלת אינפנטי. חשוב שיהיה לו נוח ולכם חשוב שהחברה תהיה איכותית ושתעמוד בתקנים. ישנם מותגים אשר העגלות שלהן ידועות בנוחות גבוהה והתאמה ארגונומית ויש לחפש אחריהן במקום להתפשר על חברה לא מוכרת.

טיפ רביעי – איך לבחור עגלה לתינוק מבית טוב

לא מספיק למצוא עגלה לתינוק בדגם ובמחיר שמוצא חן בעיניכם אלא חשוב גם למצוא את המקום הנכון לרכישה. אתם רוצים לדעת שיהיה לכם לאן לפנות במקרה של שאלה או לצורך תיקון. יש לציין כי רוב המותגים אינם נפגעים גם לא לאחר שנים של שימוש, אך במידה ותהיה בעיה חשוב שיהיה לאן לפנות.

טיפ חמישי – התייעצו

אתם לא חייבים לקנות עגלה לתינוק בעיניים עצומות וגם לא יכולים להתרשם רק מהיופי. תמיד תוכלו ליצור קשר עם צוות החנות, לשאול שאלות, לספר מה הציפיות שלכם (האם תרצו עגלת תינוק יחיד, עגלת תאומים או אולי עגלת אחים?) ולבקש פרטים על האפשרויות השונות. הצוות של טרנדי ישמח לעמוד לרשותם.

עוד מאמרים

כיצד לבחור תיק לעגלה?

בחירת תיק לעגלה היא צעד חשוב בכניסה לעולם הורות. תיק העגלה הוא לא רק אביזר חשוב כדי לקחת את כל הציוד הנדרש ליציאה מהבית, אלא

קרא עוד »
לפרטים ולהזמנות