משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 299 ש״ח (לא כולל ריהוט)

לקוחות יקרים, האתר סגור להזמנות בשל שיפוצים וחידושים שייבצעו בתקופה הקרובה . אל דאגה הזמנות שבוצעו ייסופקו בקרוב. לכל שאלה ניתן לפנות אלינו בוואצאפ

הצעצועים האיכותיים ביותר לתינוק
HAPE

התינוק הקטן גדל במהרה. הבגדים מתחלפים, לפעמים לאחר שנלבשו פעם אחת בלבד והתינוק לומד תנועות חדשות בקצב. השינויים שקורים בשנה הראשונה ובשנות הילדות הראשונות מובילים לחיפוש אחר הצעצועים האיכותיים ביותר לתינוק.

צעצועים איכותיים הם כאלה שיעניינו את התינוק, שיקדמו את המשחק שלו וילמדו אותו דברים חדשים על הדרך. כל משחק נוצר במחשבה כיצד הוא ישפיע על התינוק, איך הוא יקדם אותו והוא מיועד להעניק סביבה חושית בטוחה. הרגע לפני קניית צעצוע חדש יכול להיות מעט מבלבל. כל כך הרבה אפשרויות וכל כך הרבה צעצועים איכותיים שהשאלה שעולה אצל הורים רבים היא איך בעצם לבחור מתוכם.

שלושה קריטריונים בבחירת צעצועים לתינוקות

הסתכלות על צעצועים לילדים או תינוקות מציג לנו שפע גדול של אפשרויות ועם זאת ישנם שלושה קריטריונים שכדאי שנסתכל עליהם לפני שנבצע את הבחירה שלנו.

בטיחות

צעצועי תינוקות חייבים להיות בטיחותיים כשיש לבחון את הגיל המומלץ למשחק. יש להימנע מצעצועים שיש בהם חלקים מתפרקים, שעלולים להיכנס לפה ולהוביל לסכנת חנק. יש להימנע מצעצועים צבועים אשר הכנסתם לפה עלולה להכניס צבעים לגוף התינוק. יש להביא בחשבון כי התינוק והילד יכול להתנסות בכל החושים ולכן כל צעצוע שנבחר חייב לעמוד בתקן ובנוסף, להתאים לשלב ההתפתחותי הנוכחי.

עידוד פעילות

אחת השאלות שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו היא מה נרצה לעודד את התינוק לעשות. ישנם צעצועי אשר מצוינים לשלבים הראשונים, בהם אנחנו רוצים לעודד את החזקת הראש. ישנם צעצועים אשר דורשים הפעלה של מוטוריקה עדינה והם יתאימו לתינוקות שכבר מתיישבים לבדם. צעצועי מגדלים וקוביות יתאימו לילדים גדולים יותר כשהם ילמדו אותם על שיווי משקל וחשיבה יצירתית. אנחנו צריכים לשאול מה נרצה שהתינוק או הילד שלנו ילמדו עכשיו.

אופי המשחק

ישנם צעצועים נפלאים שיכולים להעסיק את התינוק או הילד לבדו לזמן מה. אנחנו לא יכולים לצפות לכך שמשחק “יפעיל” את ילדינו, אך נוכל לראות שישנם משחקים שמיועדים לזמן הורה-תינוק ומשחקים שהוא יכול להתעניין בהם לחלוטין בעצמו, ללא כל התערבות שלנו. חשוב לציין כי אין זה אומר שלא נדרשת השגחה שלנו אלא שעלינו לשאול מה אנחנו מחפשים כרגע ואיזה סוף משחק היינו רוצים עבור התינוק או הילד שלנו.

חברות צעצועים לילדים ותינוקות

כפי שאפשר למצוא סוגים שונים ומגוונים של צעצועים כך אפשר למצוא גם חברות יצרניות שונות. חברת HAPE צעצועים מתמחה בתחום מזה למעלה משלושים שנה. החברה ידועה כיצרנית צעצועי איכות והיא אחת מהחברות המובילות בתחום משחקי העץ והמשחקים המעוצבים. החברה הגרמנית מייצרת את מוצריה בסין תחת סטנדרטים אירופאיים מחמירים ומציעה לנו פאזלים, משחקי עץ, קרטון ונוספים.

בעת בחירת הצעצוע הבא לתינוק או לילד כדאי להסתכל גם על השם הנמצא מאחוריהם. חברה ותיקה בתחום תדע להציע צעצועים התפתחותיים שמעניקים שעות רבות של הנאה, לתינוק ולהורים. חברה שכזו תשים דגש על בחירה נכונה של חומרי הגלם ותציע את האיכות הגבוהה שאנחנו רוצים להכניס לביתנו. התינוק או הילד שלנו לא זקוק לערמה של צעצועים אלא לכאלו שיעניקו לו שעות של הנאה.

המשחק הוא חלק מההתפתחות שלנו

אנחנו ובוודאי שתינוקות וילדים גדלים תוך כדי משחק. הצעצועים השונים לא רק מלמדים את הקטנטנים כיצד דברים פועלים, הם גם עוזרים בפיתוח הסקרנות והיצירתיות. צעצועים רבים מסייעים בפיתוח יכולות מוטוריות, גירוי המחשבה ומלווים את שלבי ההתפתחות השונים.

כאן, באתר טרנדי, תוכלו למצוא את הצעצועים האיכותיים ביותר לתינוק ולילד. כל זאת ברכישה נוחה, מאובטחת ובמשלוח עד הבית.

עוד מאמרים

סט מצעים למיטת תינוק NINO RAINBOW נינו קשת

המדריך השלם למיטות תינוק

    קבלת הפנים של תוספת חדשה למשפחה היא אירוע חשוב מלא בשמחה, ציפייה, וללא ספק, אינספור החלטות שיש לקבל. העיקרית בין ההחלטות הללו היא

קרא עוד »

אתר טרנדי לא פעיל, האתר מוצע למכירה

האתר מוצע למכירה, למידע נוסף נא השאירו את פרטיכם מטה. 


This will close in 20 seconds

לפרטים ולהזמנות