משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 299 ש״ח (לא כולל ריהוט)

לקוחות יקרים, אנו משתתפים בצער משפחות ההרוגים ומאחלים החלמה מהירה לפצועים . מערך המשלוחים עובד באופן חלקי לכן ייתכנו עיכובים באספקה. אנו עושים את המיטב לספק לכם את המשלוחים ולחזק את ילדכם במהרה.

חנות מומלצת לכסאות בטיחות
חנות מומלצת לכסאות בטיחות

הנסיעה הראשונה עם התינוק הקטן היא הכי מרגשת. הכנסתו לכסא הבטיחות כשהוא כל כך קטן והכסא כל כך גדול היא רגע שכל הורה מתרגש ממנו. לפני שאפשר להגיע לרגע הזה יש למצוא חנות מומלצת לכסאות בטיחות ולבחור את הכסא הנכון.

כסא בטיחות צריך להתאים לשלב ההתפתחות של התינוק ולגודל שלו (משקל וגובה). חנות אשר מציעה כסאות צריכה קודם כל להתמחות בעולם התינוקות. לא מומלץ לקנות במקומות שמוכרים גם כסאות בטיחות אלא להתמקד במקומות שמכירים את התחום ויכולים גם לייעץ כיצד לבחור את הכסא הנכון ביותר.

קריטריונים של חנות מומלצת לכסאות בטיחות

חנות מומלצת לכסאות בטיחות צריכה לעמוד במספר קריטריונים. החנות צריכה להציע מגוון של כסאות בטיחות וכולם חייבים להיות מחברות מוכרות ולעמוד בתקן הבטיחות. על החנות להיות גדולה מספיק ולהציע רק כסאות שיוצרו לאחרונה ולא ישנים או מיושנים. כדאי לדעת כי לכסאות הבטיחות יש תוקף ולכן אם הם יוצרו מזמן והחנות מציעה “עודפים” שקיבלה ממקומות שונים, התוקף עלול להיות מוגבל.

חשוב לשים לב כי החנות מוכרת רק מוצרים של חברות רציניות. למשל, סלקל נונה או כסא בטיחות לרכב ג’ואי. ישנם מקרים בהם שם החברה הוא בסך הכל עבודת יח”צ טובה, אך לא כשהדבר נוגע לתינוקות שלנו. החברות הרציניות יכולות להציע לתינוק מקסימום נוחות וביטחון. המנגנונים שלהן הם מהמתקדמים והארגונומיה הופכת את הנסיעה לבטוחה ונעימה יותר לכולם.

מה לגבי המחיר?

המחיר של כסאות הבטיחות חשוב אך קודם כל חשובה הבטיחות. חנות מומלצת תוכל להציע כסאות במנעד רחב של מחירים. מחירי הכסאות יכולים להתחיל במאות שקלים ולעלות עד לאלפיים ויותר. חשוב להבין את ההבדלים בין העלויות כשאלו בדרך כלל קשורות לפונקציות של הכסא ולרמת הבטיחות שלו. כמובן, חנות מומלצת תציע מחיר הוגן ואטרקטיבי בקטגוריה המדוברת.

יש לשים לב למחירים נמוכים או גבוהים בצורה מחשידה. חנות אשר מציעה כסא בחצי מחיר ממה שמוצע במקומות אחרים (כלומר את אותו דגם של אותה חברה) עשויה למכור דגמים ישנים ולא תמיד בעלי תוקף ארוך מספיק. חנות אשר מבקשת מחירים גבוהים במיוחד לא תמיד מצדיקה את הקניה. לכן יש למצוא את החנות שיכולה להציע מחיר הוגן לכל אחד מהדגמים.

משלוח ושירות

חנות מומלצת לכסאות בטיחות תציע משלוח מהיר ושירות מלא. חשוב שיהיה לכם לאן לפנות לפני ולאחר הרכישה. כמו כן תרצו שהכסא הנבחר יגיע אליכם תוך זמן סביר ועד למקום שתבחרו.

עוד מאמרים

כיצד לבחור תיק לעגלה?

בחירת תיק לעגלה היא צעד חשוב בכניסה לעולם הורות. תיק העגלה הוא לא רק אביזר חשוב כדי לקחת את כל הציוד הנדרש ליציאה מהבית, אלא

קרא עוד »
לפרטים ולהזמנות