משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 299 ש״ח (לא כולל ריהוט)

לקוחות יקרים, האתר סגור להזמנות בשל שיפוצים וחידושים שייבצעו בתקופה הקרובה . אל דאגה הזמנות שבוצעו ייסופקו בקרוב. לכל שאלה ניתן לפנות אלינו בוואצאפ

כיסא בטיחות מומלץ לתינוק
כיסא לתינוק לרכב

מושב הבטיחות של התינוק הוא האזור המוגן שלו בזמן הנסיעה.
על פי התקנות חובה לשים את התינוק בניגוד לכיוון הנסיעה עד גיל שנה. אך ההמלצות הישראליות הן להמשיך בנסיעה זו עד גיל שנה ורצוי עד גיל שלוש.
כיסא בטיחות מומלץ לתינוק יעמוד בתקן בטיחות מחמיר, יתחבר למושב בצורה מיטבית ויהיה נוח לתינוק.

נוחות התינוק חשובה במהלך הנסיעה כמו הבטיחות.
ישנם תינוקות אשר ישתלבו היטב בכל כיסא בטיחות וסל קל ואחרים ירגישו בנוח רק בכיסאות מסוימים.
כיסא בטיחות מומלץ לתינוק לא חייב להיות סלקל, וזאת כל עוד הוא עומד בתקנות ומתאים לנסיעה בניגוד לכיוון הנסיעה כפי שממליץ ארגון ה NHTSA כאן.

סלקל מול כיסא בטיחות – כיצד נכון להושיב את התינוק בשנת 2021

החשיבות של הבטיחות בזמן הנסיעה לא השתנתה, אך היום יש לנו הרבה יותר ידע שיכול לשמש אותנו בקבלת החלטות חשובות. אין להמעיט אפילו לרגע מהחשיבות של כיסא בטיחות לתינוק ועם זאת כדאי לדעת כי היום אפשר להשתמש גם במושב בטיחות ולא רק סלקל וזאת בתנאי שהוא מיועד לישיבה מגיל אפס.
מושבים שכאלה יהיו ניתנים לכיוון כך שהתינוק הקטן יוכל לשכב בהם בנינוחות.

לסלקל יש יתרון בכך שהוא מיועד לשלבים הראשונים של התינוק, קל יחסית להוציא ולהכניס אותו. כשהתינוק נרדם ורבים מהכיסאות הללו מתלבשים על העגלה.
במידה הבחירה היא בסלקל יש להקפיד להתקין אותו כראוי ולוודא כי התינוק חגור בצורה נכונה.
לעומת הסלקל הכיסא יכול להיות נוח יותר לישיבה, הוא ימשיך עם התינוק לגיל בוגר יותר ובדרך כלל הוא יציב יותר ברכב בזמן הנסיעה.
כמובן, אי אפשר לנתק אותו ולהעמיד על העגלה ובכך החיסרון הגדול שלו.

כיסא בטיחות מומלץ לתינוק חשוב אך גם דרך הנחת התינוק

בחירת כיסא בטיחות היא אחת הבחירות החשובות ביותר. אך כדאי לדעת כי לנו ההורים יש אפשרות להגן על התינוק הרך אם רק נשים לב לכללי הבטיחות. הנה מספר כללים שיש להקפיד עליהם בעת הכנסת התינוק או הפעוט:

  • יש להסיר בגדים עבים כדוגמת מעיל בעת הושבת התינוק.
    הרצועות צריכות להיות צמודות לגוף ומעיל או בגד חם ועבה עלול לייצר מרווח שהתינוק עלול לזוז בו בשעה הקריטית ביותר.
  • יש להצמיד את רצועות הבטיחות לגוף התינוק.
    אם בין הרצועות לגוף התינוק נכנסות יותר משתי אצבעות של מבוגר – סימן שהן משוחררות מדי.
  • יש להושיב את התינוק בניגוד לכיוון הנסיעה לפחות למשך השנה הראשונה כאשר על פי המלצות הבטיחות האמריקאיות יש להישאר כך עד גיל שלוש.

כיסאות בטיחות

בחירה מתוך מגוון כיסאות בטיחות מומלצים לתינוקות או פעוטות היא לא רק בחירה אופנתית או נוחה, היא בחירה בבטיחות. כל הכיסאות המוצעים באתר נבחרו בקפידה וכולם עומדים בתקני בטיחות מחמירים. מגוון האפשרויות ובהן סלקל אינפנטי, כיסא בטיחות גרקו ובוסטר רצועות, מאפשרות לך לעשות את הבחירה המתאימה לגיל התינוק או התינוקת.

כיסאות בטיחות מומלצים לתינוקות ופעוטות על פי גיל

כיסאות בטיחות מומלצים צריכים קודם כל להתאים לגיל של התינוק או הפעוט. מגיל אפס יש להניח את התינוקות בסלקל או כיסא שמתאים מגיל לידה ושיעטוף את התינוק או התינוקת היטב. לפחות עד גיל שנה יש להניח את הכיסא בניגוד לכיוון הנסיעה כאשר המלצות הבטיחות הן להמשיך בכך ככל האפשר גם לאחר גיל זה (ולפחות עד גיל שנתיים).

בגיל שנה או אם התינוק גדל, נהוג להעביר את התינוק מסלקל לכיסא. אם העדפה שלך היא לוותר על הסלקל, ניתן לעשות זאת כל עוד כיסא הבטיחות מתאים לישיבה נגד כיוון הנסיעה ולמשקל התינוק.

כיסא הבטיחות נונה הוא דוגמה מצוינת לכך. הוא מתאים כבר משלב הלידה ומעניק שכיבה או ישיבה נוחה לתינוק ולפעוט, מפנקת והגנה ברמה הגבוהה ביותר. ההתקנה של הכיסא פשוטה כך שאין מקום לטעויות אנוש.

חשוב לדעת כי גם עם המעבר לבוסטר יש לבחור באחד שמתאים לילדים ולמשקל שלהם. בגיל צעיר הילדים חשופים יותר לפגיעות בהשוואה למבוגרים וככל שהבוסטר מעניק להם יותר תמיכה כך הנסיעה חלקה ובטוחה יותר. אין להקל ראש בבחירה, בשום שלב ותמיד ניתן להתייעץ לפני הקניה עם מומחים בתחום.

המוצרים והמחירים הטובים ביותר באתר טרנדי

התינוקות שלכם הכי חשובים לנו ולכן תמצאו אצלנו רק כיסאות בטיחות שעומדים בתקנים המחמירים ביותר. לנוחיותכם, ניתן לראות מפרט של כל סלקל וכיסא, הוראות שימוש ומפרט נוסף שיכול להוות שיקול ברכישה. בנוסף, ניתן ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור לכם בבחירת הכיסא הבטיחותי, הנוח והמתאים ביותר לצרכים שלכם.

טרנדי, אתר מוצרי התינוקות והילדים, מציע רק כיסאות בטיחות ומוצרים איכותיים שנבחרו בקפידה רבה. אנו מציעים שירות מלא, ייעוץ, המחירים הטובים ביותר ואספקה עד 7 ימי עסקים. כל זאת באתר מאובטח וקנייה נוחה וחכמה. יש לך עוד שאלה? נשמח לעזור.

עוד מאמרים

סט מצעים למיטת תינוק NINO RAINBOW נינו קשת

המדריך השלם למיטות תינוק

    קבלת הפנים של תוספת חדשה למשפחה היא אירוע חשוב מלא בשמחה, ציפייה, וללא ספק, אינספור החלטות שיש לקבל. העיקרית בין ההחלטות הללו היא

קרא עוד »
לפרטים ולהזמנות