משלוח חינם בהזמנה מעל 299 שקלים (פרט לריהוט)

משלוח חינם בהזמנה מעל 299 שקלים (פרט לריהוט)

כסאות הבטיחות של נונה

כהורים, אתם רוצים להעניק לילדיכם או לתינוק ולתינוקת את הטוב ביותר. רבים מעידים כי הנסיעות הראשונות ברכב מרגשות מאד ומעלות חששות. במיוחד בהתחלה עולות השאלות על הנוחות של התינוק לצד שאלות הבטיחות. בכתבה זו נסרוק את כסאות הבטיחות של נונה, נכיר מעט את החברה, היתרונות שלה ונלמד גם כיצד נכון להתקין את הכיסא.

בבחירה כסא בטיחות המחשבה הראשונה צריכה להיות על הביטחון. חברת נונה מייצרת את הכיסא הנמכר ביותר בארה”ב והיא מתגאה בציון בטיחות של 82 שאומר שמדובר באחת הבחירות הבטוחות ביותר לנסיעה. מעבר לבטיחות, הכיסא מתאפיינת בארגונומיות לתינוק, ריפוד איכותי ואפשרות להגבהת הראש ולריפוד של האזור כך שגם בשינה התינוק (או התינוקת) יקבל תמיכה מלאה.

היתרונות הבולטים של כיסאות הבטיחות של נונה

חברת נונה מייצרת כסאות בטיחות והיא שמה דגש על בטיחות לצד נוחות לתינוק. כאשר התינוק מרגיש בנוח בזמן הנסיעה, ישנו פחות בכי וסבל ולהורים קל יותר לנהוג. הנוסחה הפשוטה אומרת שכשלתינוק טוב, להורה טוב והורה טוב יכול להיות מרוכז יותר במשימה שמוטלת עליו, לנהוג בבטיחות. אלו חלק מהיתרונות שמביאה החברה לכיסאות הבטיחות:

מאפס עד שש

כסאות הבטיחות של נונה מתאימים מגיל לידה ועד גיל שש. הם מתאימים להתקנה בניגוד לכיוון הנסיעה אשר בטוחה לתינוקות הרכים וגדלים עם הילדים עד שהם כבר לא צריכים תמיכה ויכולים לשבת בבטחה במושבים ללא הגבהה. מדובר על חיסכון משמעותי וכך השקעה חד פעמית קוצרת פירות לאורך שנים.

שלושה מצבי כיוון

את הכיסאות ניתן לכוון לשלושה מצבים וזאת בהתאם לשלב ההתפתחות של התינוק או הילד. בתחילת החיים יש צורך בכיסא שוכב יחסית וככל שהתינוק גדל ואחיזתו יציבה יותר כך הוא מסוגל לעבור לישיבה. לחברה יש מנגנון של קיבוע המצב בלחיצת כפתור.

שיטת חיבור מתקדמת

כסאות בטיחות לרכב צריכים להיות מותקנים ביעילות ובנוחות. ככל שנדרשות מההורים יותר פעולות מורכבות כך הסיכוי שהכיסא יותקן כראוי יורד. במקרה של נונה, החיבור מתבצע לשלדת הרכב וכך מושגת הבטיחות המקסימלית.

התקנת כיסא בטיחות ברכב

כדי שכיסא הבטיחות יעניק את מקסימום ההגנה עליו להיות מחובר נכון. לאחר ההתקנה ניתן לבצע בדיקה ולנסות להזיזו לצדדים. אם הוא לא זז מעבר ל-2.5 ס”מ לכל כיוון, זהו סימן שההרכבה נעשתה כראוי. במקרה של הכיסאות של נונה, ההתקנה נעשית לשלדה עצמה וישנן נקודות עגינה. כמו כן כל כיסא מגיע עם הוראות התקנה וניתן לפנות אלינו בכל שאלה גם לאחר הרכישה.

מבצעי החודש

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן