משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 299 ש״ח (לא כולל ריהוט)

לקוחות יקרים, אנו משתתפים בצער משפחות ההרוגים ומאחלים החלמה מהירה לפצועים . מערך המשלוחים עובד באופן חלקי לכן ייתכנו עיכובים באספקה. אנו עושים את המיטב לספק לכם את המשלוחים ולחזק את ילדכם במהרה.

כסא אוכל אינפנטי דגם אניס
כסא אוכל אינפנטי דגם אניס

עם התינוק מגיעות גם הקניות וכהורים אנחנו רוצים להבטיח לנו ולילדינו את הטוב ביותר, בתקציב שעומד לרשותנו. כסא אוכל אינפנטי דגם אניס הוא השקעה מצוינת שתלווה את המשפחה משלב הטעימות הראשונות ועד שהילד יהיה עצמאי, גדול ויתיישב על הכסא הסטנדרטי שסביב השולחן.

הרגע בו התינוק מתחיל את הטעימות הראשונות שלו יכול להתבצע גם כשהתינוק נמצא על טרמפולינה, אך במהרה הטעימות הופכות לארוחה וזה הזמן להושיב את התינוק יחד עם כל המשפחה. כסא האוכל צריך להיות יציב, בטיחותי, לשמור על התינוק זקוף ולהיות פרקטי. זוהי אחת ההשקעות המשתלמות שמלווה את המשפחה מספר שנים (כשכסא אוכל איכותי יכול לעבור גם לילד הבא).

קריטריונים בבחירת כסא אוכל לתינוקות וילדים

כסאות אוכל המיועדים לתינוקות וילדים צריכים להיות יציבים, נוחים לשימוש לאורך כל הדרך (מהושבת התינוק, לאורך הארוחה ועד הוצאתו) ולאפשר חוויית אכילה חיובית לכל המשפחה. בעת בחירת הכסא יש להסתכל על מספר קריטריונים:

בטיחות הכסא

לא משנה עד כמה הכסא נראה יפה, אם הוא ללא תקן או אם נראה כי הוא לא שלם (במיוחד אם הוא התקבל מיד שנייה מחברים או משפחה), אין להשתמש בו. היום אפשר למצוא דגמים שונים של כסאות אוכל שנושאים תו תקן ושנבדקו בקפידה. הכסאות של אינפנטי מבטיחים איכות, יופי ובטיחות.

גובה הכסא

המטרה של הכסא הוא לאפשר לתינוק או לילד לשבת עם כל המשפחה סביב השולחן אך ישנם כסאות כמו כסא אוכל אינפנטי דגם אניס שמתכוונן לשמונה גבהים שונים. היכולת לכוון את גובה הכסא מאפשרת להאכיל אותו בסיטואציות שונות ולא רק בארוחות המשותפות של כל המשפחה סביב השולחן.

רצועות כתפיים

אמנם רצועות הכסא נכנסות תחת ההגדרה של הבטיחות, אך אפשר למצוא לא מעט דגמים אשר מציעים רק רצועות מותניים. הדרך הבטוחה יותר להושיב את התינוק היא כשהוא נתמך גם מהכתפיים וכך אינו יכול לעמוד לבד על כסא האוכל הגבוה.

קיפול הכסא

השימוש בכסא האוכל מוגבל לשעות ספורות ביום וישנן משפחות אשר היו מעדיפות לקפל את הכסא כשהוא לא בשימוש. הדבר רלוונטי בעיקר למשפחות המתגוררות בבתים קטנים ולכן הקיפול אינו הכרחי אלא אם יש צורך אישי. בכלל, יש לזכור שעל הכסא לשרת את המשפחה.

מצבי ישיבה

נקודה חשובה בבחירת כסא אוכל לתינוקות הוא מצבי הישיבה. הטעימות הראשונות מתבצעות בדרך כלל לפני שהתינוק מתיישב בכוחות עצמו ולכן ישנה חשיבות לסביבה תומכת. כסא אשר מתכוונן לזוויות שונות מאפשר האכלה בטיחותית בהתאם לשלבי ההתפתחות. ברגע שהתינוק מתיישב בכוחות עצמו זווית הכסא צריכה להיות ישרה.

מגשים

המגשים יכולים להיות נוחים ושימושיים ובמיוחד בתינוקות וילדים קטנים. כחלק מחוויית האכילה התינוקות נוטים למשש את האוכל, לשחק איתו וגם… ללכלך את הסביבה. קל יותר להתנהל כשהכסא מגיע עם מגש נשלף לניקוי בקלות מאשר כשכל השולחן מתלכלך.

היתרונות של כסא אוכל אינפנטי דגם אניס

כסא אוכל אינפנטי דגם אניס עומד בכל הקריטריונים הנדרשים ויותר מכך. הכסא מיועד לשימוש מגיל 6 חודשים ועד גיל 36 חודשים. ניתן לכוון את הכסא לשמונה מצבי גובה וחמש זוויות ישיבה כך שהוא מתאים לשלבי ההתפתחות השונים ותומך בתינוק לאורך כל הדרך.

חברת אינפנטי ידועה באיכות הגבוהה שלה והדבר בא לידי ביטוי בדגם אניס המציע מראה יפיפה, ריפוד דמוי עור שהופך את הניקוי לפשוט, מהיר וקל וכמובן, מגיע עם מגש נשלף. בעלי הדירות הקטנות (ולא רק), ייהנו מהקיפול הקומפקטי והרזה של הכסא.

כל היתרונות של כסא אוכל אינפנטי דגם אניס ברכישת אונליין מאובטחת.

עוד מאמרים

כיצד לבחור תיק לעגלה?

בחירת תיק לעגלה היא צעד חשוב בכניסה לעולם הורות. תיק העגלה הוא לא רק אביזר חשוב כדי לקחת את כל הציוד הנדרש ליציאה מהבית, אלא

קרא עוד »
לפרטים ולהזמנות