משלוח חינם מעל ₪299 פרט לריהוט

Office.mytrendy@gmail.com

053-2749043

משלוח חינם מעל ₪299 פרט לריהוט

חשיבות מטהרי אוויר לחדרי תינוקות וילדים

מטהר אוויר

יש שיגידו שילדים מתחת לגיל 18 צפויים להיות רגישים יותר לאלרגיות ותופעות אסתמטיות עקב כך שהמערכת החיסונית שלהם עדיין מתפתחת ועדיין לומדת את העולם. למעשה, על המערכת החיסונית ללמוד כיצד להתנהל בעולם, ולהכיר את הווירוסים והמזהמים השונים כדי לדעת איך להגיב אליהם באופן שלם ויציב. מטהרי אוויר תומכים בלמידה הטבעית של המערכת החיסונית בכך שהם מייצבים את זירת המשחקים.

לתמוך בגוף על ידי מטהרי אוויר בחדרי ילדים ותינוקות

הגוף שלנו, מבחינות רבות, נוצר להתנהלות, הישרדות ושגשוג בג’ונגלים, לא בסביבות עירוניות ותעשייתיות. אלו מאיתנו שחיים בסביבות כאלה ומחזיקים במשקי בית שיש בהם נוכחות גבוהה של מזהמים הכוללים עובש, אבק, עשן, קשקשי חיות, כימיקלים שונים וכן הלאה חושפים את גופם לאלמנטים שלא בהכרח היו בנמצא, בטח שלא במינון כזה, בתקופות פרה-היסטוריות. אמנם, הגוף שלנו חזק ואינטליגנטי ואכן מסתגל, ועם זאת, היכולת לתת לו מנוחה ולהשתמש במטהרי אוויר, בייחוד עבור חדרי תינוקות וילדים, יכולה לאפשר לו אקסטרה זמן ומרחב לצמצם פערים ולהסתגל ביתר כוח “לסביבה התעשייתית החדשה”.

לעזור לילד לנשום בקלות כדרך טיהור האוויר שבסביבתו

כשאנחנו עושים שימוש במטהרי אוויר בחדרי תינוקות וילדים, אנחנו יכולים לעזור לתינוק לנשום בקלות יותר. בייחוד אם הפעוט מדגים סממנים של אלרגיות או אסתמה, או אם פשוט רוצים למנוע הדגמה של סממנים כאלו, ניתן להשתמש במטהר האוויר יעיל במיוחד כדי למנוע שאיפה של חלקיקים הנישאים באוויר. בין אם מדובר על חלקיקי אבק, אבקנים או עובש.  ובכך לנקות את המרחב האווירי סביב התינוק ולהקל על האלמנטים השונים שהמערכת החיסונית שלו אמורה להתמודד איתם, גם אם היא חזקה וגיבורה.

מטהרי אוויר ליתר ביטחון

מטהרי אוויר יכולים להיות בעלי ערך רב במיוחד באם התינוק או הילד נמצא בסביבה רעילה (מבלי שההורים והמקורבים יודעים זאת). בייחוד אם נדמה שהחדר מעוצב באופן יפהפה ומכוון מחשבה. חומרי צבע, שטיחי רצפה וקיר, טפטים, מוצרי עץ, דבקים, צעצועים, וילונות, רהיטים רכים ואחרים יכולים להיות צלחות פטרי של מזהמים תמימים שמצאו את דרכם לחדר הילדים והתינוקות. על כן, נוכחותו של מטהר אוויר יכולה לתת אקסטרה תמיכה לכל מקרה.

סינון ריחות לא נעימים מסביבת המגורים

מטהרי אוויר לחדרי ילדים ותינוקות יכולים לשמש גם כאמצעי לסינון ריחות. בייחוד אם יש מבקרים או דרי בית שלא נהנים מהריחות הקשורים לגידול ילדים, בעוד שנדמה הריחות הללו פשוט נמצאים באוויר המרחב הביתי. אם נדמה שהמרחב מריח כמו חיתולים מלוכלכים, ילדים מיוזעים, חיות פרוותיות או ריחות אחרים שלא ברור טבעם, מטהרי אוויר יכולים לעזור כדי לסנן את הריח ולרענן את האוויר כדי להקל על חווית הנשימה וההרחה של המבקרים והדיירים.

תמיכה בתופעות אלרגניות כדרך טיהור אוויר

מטהרי אוויר יכולים לסייע במיוחד במקרים בהם תינוקות או ילדים מגיעים לעולם, או מפתחים אלרגיה לחיות מחמד, שבמקרה נוכחות במרחב הביתי. מטהר האוויר הנמצא בקרבת הילד יכול לסנן את החלקיקים הקשורים לאלרגיה ולחית המחמד ובכך להקל על הנשימה ועל התגובה החיסונית.

טיהור אוויר באמצעות מטהר אוויר SK MAGIC AIR PURIFIER

באופן כללי, יש מינים וסוגים רבים של מטהרי אוויר בשוק, כאשר אחד מהם הוא ה- SK MAGIC AIR PURIFIER. הייחודי במטהר האוויר של SK, הוא לא רק היותו מטהר פרמיום מוביל בקטגוריה, אלא יכולתו לקטול אחוז ניכר מהווירוסים שבחלל.

יתרה מכך, לא רק שמטהר האוויר של SK MAGIC נחשב כחזק ויעיל, יש שיגידו שפעולתו שקטה. ועל כן, הורים שיבדקו את מידת השקט של המכשיר יוכלו לזהות ולראות באם המכשיר שקט מספיק כדי להניח בחדר ילדים ותינוקות. כי באם אכן שקט המכשיר יוכלו להניחו מבלי להפריע לשינתם הערבה והעמוקה של ילדיהם. המכשיר מאושר על ידי מת”י ועל ידי ה-FDA.

לפרטים נוספים ורכישה כנסו לקישור הבא – מטהר אוויר SK MAGIC AIR PURIFIER

SK MAGIC AIR PURIFIER:
לפרטים ולהזמנות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן