משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 299 ש״ח (לא כולל ריהוט)

לקוחות יקרים, האתר סגור להזמנות בשל שיפוצים וחידושים שייבצעו בתקופה הקרובה . אל דאגה הזמנות שבוצעו ייסופקו בקרוב. לכל שאלה ניתן לפנות אלינו בוואצאפ

מיטת מעבר אדל
מיטת מעבר אדל

התינוק צריך לישון במיטה המתאימה לו מבחינת מידות הגוף ויציבות המזרן. הדבר נכון לחודשים הראשונים, אך כבר לאחר גיל שנה וחצי יכולים להיות סימנים ראשונים של מוכנות לעבור אל מיטת מעבר. חלק מהילדים יעברו כבר בגיל זה ואחרים יעברו לקראת גיל שלוש כשיש לבחון את הצרכים האישיים והנכונות לעבור למיטה שמאפשרת לילד עצמאות.

לאחר שהתקבלה ההחלטה לעבור למיטה חדשה, שהילד יכול לרדת ממנה בעצמו, עולה השאלה איזו מיטת מעבר לתינוק היא הטובה ביותר. כאן נכנסים מספר שיקולים עליהם נדון בכתבה זו.

גודלה של מיטת מעבר

מיטת המעבר תהיה בדרך כלל בגודל של מיטת תינוק ולכן אפשר להעביר את המזרן למיטה החדשה. בשנים הראשונות אין כל צורך במיטה גדולה כיוון שהילד צריך להרגיש את הביטחון שלו, גם במהלך הלילה. כמובן, רוב חדרי התינוקות מלאים בצעצועים, סביבת פעילות וכמובן בגדים רבים. לכן, מיטת המעבר שאינה תופסת מקום רב אידאלית לשנים הראשונות.

בשלב מאוחר יותר, כשהילד כבר גדול ממדים וכשהצרכים האישיים והחברתיים משתנים, זה הזמן לעזוב את מיטת המעבר ולבחור את המיטה הבאה בתור. יש לציין כי מיטת המעבר מתאימה למזרן תינוקות אשר ממשיך לתמוך בגוף העדין שעדיין גדל ומתפתח.

החברה המייצרת

בבחינת ריהוט לחדר של הפעוט או הילד יש להסתכל גם על החברה המייצרת. המטרה היא למצוא את המיטה האידאלית שתשמש לאורך שנים, תחזיק את הילד כראוי ובמידת הצורך תעבור גם לאחים או לחברים. חברה כמו סופר בייבי היא חברה שאפשר לסמוך עליה ולדעת כי היא תחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

בבחינת החברה יש להסתכל גם על החומרים בהם נעשה שימוש כשאפשר למצוא גם מיטת מעבר מעץ מלא שגם תחמיא לחלל וגם תהיה חזקה, יציבה ונוחה להורים ולילד.

בטיחות לפני הכל

אחת הסיבות לעבור למיטה חדשה היא הבטיחות. כאשר הילד מתחיל לטפס על מיטת התינוק הוא עלול למצוא עצמו בצד השני בצורה לא בטוחה. הדבר יכול לעורר את השיקול לעבור למיטה נמוכה יותר שתאפשר לו לצאת החוצה בדרך בטוחה (אך יש להפעיל כמובן שיקול האם זה הזמן לתת לילד את החופש להיכנס ולצאת מהמיטה).

חשוב מאד לבחור מיטת מעבר עם מחסום בצדדים וחשוב שיהיו מחסומים בשני הצדדים או אפשרות להעביר את המחסום מצד אחד לאחר. כך אפשר יהיה לשים את המיטה בכל מקום בחדר ובכל חדר ללא מגבלות ולדעת שהילד יישאר בגבולותיו לאורך כל הלילה ויהיה בטוח מנפילה.

נראות החדר

כאשר הילד עובר למיטת מעבר הוא כבר מתחיל להתנהל בחלל. יכול להיות שלא אכפת לו מהצבעים בחדר, אך עם הזמן הוא יעריך יותר את המראה הכולל וכמובן שגם אנחנו ההורים נרצה ליצור חדר נעים למראה. בבחינת הדגמים השונים כדאי לחשוב על החדר והמראה שלו.

מיטת מעבר אדל היא מיטת מעבר חזקה מעץ מלא אשר משתלבת בכל חלל וחדר. המיטה מגיעה עם מגן צד מודולרי להתקנה בכל אחד מהצדדים וכן עם מזרן נושם המתאים בדיוק לצרכים של התינוק, פעוט והילד. קל להתקין את המיטה והיא משתלבת בכל חדר.

מיטת מעבר אדל לרכישה מאובטחת

טרנדי הוא האתר המוביל למוצרי תינוקות וילדים. אנו עושים מאמצים לבחור את המוצרים הטובים ביותר במחירים המשתלמים ומציעים רכישה מאובטחת ומשלוח עד הבית. זה הזמן להסתכל על מבחר מיטות המעבר, להתרשם מדגם אדל ולגדול יחד עם הינוק בבטחה ובנוחות.

עוד מאמרים

סט מצעים למיטת תינוק NINO RAINBOW נינו קשת

המדריך השלם למיטות תינוק

    קבלת הפנים של תוספת חדשה למשפחה היא אירוע חשוב מלא בשמחה, ציפייה, וללא ספק, אינספור החלטות שיש לקבל. העיקרית בין ההחלטות הללו היא

קרא עוד »
לפרטים ולהזמנות