משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 299 ש״ח (לא כולל ריהוט)

לקוחות יקרים, האתר סגור להזמנות בשל שיפוצים וחידושים שייבצעו בתקופה הקרובה . אל דאגה הזמנות שבוצעו ייסופקו בקרוב. לכל שאלה ניתן לפנות אלינו בוואצאפ

מתי מומלץ להעביר תינוק למיטת מעבר?
מעבר אביב

לכל תינוק יש את קצב ההתפתחות שלו ולכן אין זמן אחד בו מומלץ להעביר את התינוק למיטת מעבר. עם זאת, הרוב יעברו בין גיל שנה וחצי לגיל שלוש כאשר יש להיות קשובים ולחכות עד שיהיו מוכנים למעבר. אין כל סיבה למהר עם המעבר ובסופו של דבר, כל ילד יעבור ממיטת התינוק.

הסיבה לכך שהורים רבים מבצעים את המעבר היא החשש שהפעוט יטפס מעל מיטת התינוק. זוהי דאגה אמיתית לבטיחות ועדיין, יש לציין כי לא כל טיפוס ראשוני על המיטה מצביע על כך שהתינוק מוכן לעבור למיטת מעבר. יש לזכור כי המעבר בין מיטת תינוק למיטה הגדולה מאפשר לפעוט עצמאות רבה ומעטה הוא יוכל לרדת מהמיטה ולהסתובב בבית בעצמו גם כשכולם ישנים.

לפני שמעבירים למיטת מעבר

ברגע שהתינוק או הפעוט (תלוי בהתפתחות האישית) מתחיל לטפס על המיטה, יתכן וזהו סימן ראשוני לכך שהוא גדול ויכול להוציא את עצמו. זה לא אומר שזה בהכרח הזמן להעביר אותו למיטת מעבר אלא שזה הזמן להוריד את המזרן לשלב הנמוך ביותר ולוודא כי המסילות הצדדיות קשות לטיפוס ככל האפשר. אין לבצע שינויים מבניים שלא מיועדים לכך כדי לא לפגוע ברמת הבטיחות של המיטה אך יש לבדוק מה ניתן לעשות כדי לשמור על התינוק בטוח במיטה.

אם התינוק כבר מבטא את עצמו שהוא רוצה לעבור למיטה כמו הגדולים (בעיקר אם יש אחים גדולים שכבר ישנים במיטה משלהם) ואם הוא כבר ישן שינה רציפה, אפשר לחפש מיטת מעבר מומלצת. יש לזכור כי עם המעבר הפעוט יוכל לצאת מהמיטה ואם הוא עלול לטייל בלילה בבית, זו לא התוצאה הרצויה. אם הפעוט ישן היטב וגדול דיו, הגיע הזמן לעבור מיטה חדשה.

לקבל אותות מעבר מהפעוט

כל הורה יכול לדווח על שיקולים שונים שהובילו אותו להעביר את הפעוט ממיטת התינוק. אצל חלק הפעוט גדל, אצל אחרים היה זה לקראת הגעתו של אח (או אחות) חדש למשפחה. השיקול של ההורים חשוב כמובן וכך גם האותות אותן שולח הפעוט. ישנם פעוטות שמתרגשים לעבור למיטת מעבר. חלקם כבר ראו מיטה שכזו אצל אחרים וחלקם מגיבים טוב מאד למיטה החדשה.

לעומתם, ישנם פעוטות אשר עוד לא מוכנים לשינוי. הם מרגישים קשורים למיטה הנוכחית שלהם ובכלל, קשה להם עם שינויים. במקרה זה, בדרך כלל אין סיבה למהר יתר על המידה ואפשר לתת להם עוד זמן במיטה הנוכחית (אלא אם יש סיבה לשנות את המצב).

בחירת מיטת מעבר לתינוק ולפעוט

ממש כמו שיש לחפש אחר מיטת תינוק מומלצת, כך חשוב למצוא מיטת מעבר מומלצת שתתאים לתינוק או לפעוט. מיטה שתתאים לחדר, מבחינת הגודל והמראה שלו וכמובן, תעמוד בתקן כפי שנקבע לרהיטי תינוקות וילדים. בבחירה, כדאי להסתכל על דגם אדל אשר מביא את כל מה שאנחנו, ההורים יכולים לצפות לו ואף יותר מכך. מדובר על מיטה מושלמת מבחינת נוחות, מראה ובטיחות.

דגם נוסף שכדאי לבחון הוא מיטת אביב שגם היא יכולה להשתלב באופן מושלם בכל חדר תינוקות ופעוטות. המיטה מתאימה מבחינת הצבעים גם לילדים שעדיין שמים חפצים בפה או מנסים לבדוק את היכולות האישיות שלהם על חפצים שונים על ידי נגיסה. שני הדגמים הללו ועוד שלל דגמי מיטות מעבר מחכים כאן באתר לרכישה ישירה, מאובטחת ובמשלוח עד הבית.

עוד מאמרים

סט מצעים למיטת תינוק NINO RAINBOW נינו קשת

המדריך השלם למיטות תינוק

    קבלת הפנים של תוספת חדשה למשפחה היא אירוע חשוב מלא בשמחה, ציפייה, וללא ספק, אינספור החלטות שיש לקבל. העיקרית בין ההחלטות הללו היא

קרא עוד »
לפרטים ולהזמנות