משלוח חינם בהזמנה מעל 299 שקלים (פרט לריהוט)

משלוח חינם בהזמנה מעל 299 שקלים (פרט לריהוט)

עגלה טובה שאפשר להעלות למטוס

עגלה שאפשר לקחת לטיסה

בין אם יש לכם כרטיס טיסה ביד ובין אם אתם אוהבים לטייל מסביב לעולם, כשיש לכם תינוק, תצטרכו לקחת אתכם עגלה טובה שאפשר להעלות למטוס.

העלייה למטוס עם העגלה נעשית עד לכניסה למטוס. שם יש לקפל אותה והאחראיים ייקחו אותה לבטן המטוס. בהתאם לחברת התעופה, העגלה תחכה לכם ביציאה מהמטוס, לעתים מיד עם היציאה ולעתים תצטרכו ללכת מעט עם התינוק על הידיים עד לאזור קבלת העגלה (ובאותו מקום יחכה גם כיסא בטיחות אם תביאו אתכם).

עגלה טובה שאפשר להעלות למטוס ומתאימה לטיול בחו”ל

בבחירת עגלה חשוב לזכור שתצטרכו לטייל איתה בחו”ל. תרצו שהיא תהיה קומפקטית אבל שגם תעבור מעל כל משטח בנוחות (ולא תמיד המשטח יהיה חלק ונוח). אם אתם מתכוונים לנסוע במוניות, תרצו שיהיה קל לקפל את העגלה ושהיא תהיה קטנה מספיק כדי להיכנס בכל תא מטען. אם אתם מתכוונים לנסוע ברכב שכור, לא תרצו שהעגלה תתפוס את כל המקום שלכם.

עגלה טובה שאפשר להעלות למטוס צריכה להתאים לחופשה שלכם, לגיל התינוק ואתם צריכים להרגיש בנוח להסתובב איתה. אם יש לכם פעוט עצמאי שבדרך כלל רץ אתכם לכל מקום ואתם שוקלים בכלל לא לקחת עגלה, ההמלצה היא דווקא בחו”ל להשאיר לעצמכם את האפשרות להביא אותה אתכם.

הילד שלכם עשוי להתעייף באמצע הטיולים ועגלה תעניק לו את המנוחה המושלמת. אם אתם מתכוונים לטוס עם תינוק ועוד ילד, תוכלו לרכוש “טרמפיסט אוניברסלי” שיאפשר לילד הגדול לעלות עליו כשהוא לא ירצה ללכת.

טיולון מול עגלה – מה מתאים לטיול בחו”ל?

אם אתם מתלבטים בין עגלות לבין טיולונים, כדאי שתבינו את ההבדלים בין השניים. באופן גס, עגלות נוטות להיות כבדות ומסיביות יותר לעומת הטיולונים. הן מתאימות למצב שכיבה, חלקן מגיעות עם אמבטיה לכן הן מושלמות לטיולים עם תינוקות שעוד לא יושבים באופן עצמאי.

העגלה תהיה בדרך כלל גדולה יותר, סל האחסון שלה רחב ואם הגלגלים שלה גדולים היא תתאים יותר לטיולים בשטח. יש לשים לב למידות של העגלה הנבחרת לפני הטיסה ואם היא גדולה מדי, לחפש טיולון שיהיה קומפקטי, נוח ולא יתפוס הרבה מקום.

טיולונים מתקפלים בקלות, לא תופסים הרבה מקום ומצלים על הילד מפני השמש. כמובן, ישנם טיולונים המתאימים משלב הלידה כמו טיולון אינפנטי דגם מגנום. מחירו לא יקר כך, הוא אידאלי לטיסות, מתאים מגיל לידה ועד 15 ק”ג והריפוד שלו איכותי ונעים לתינוק ולילד.

מבצעי החודש

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן