משלוח חינם בהזמנה מעל 299 שקלים (פרט לריהוט)

משלוח חינם בהזמנה מעל 299 שקלים (פרט לריהוט)

עגלת תינוק מומלצת ל-2021

עגלות מומלצות לתינוק

עגלה מומלצת לתינוק 2021

העגלה של התינוק תהיה שימושית מהימים הראשונים שלאחר הלידה ועד לגיל שנתיים ויותר. בחירה מבין האפשרויות השונות שעומדות לרשותך תקבע את נוחות הטיולים ועומדים להיות רבים כאלה. אנחנו חיפשנו אחר עגלה מומלצת לתינוק וצירפנו רשימה אשר נמדדה לפי נוחות הנשיאה, הקיפול, טיול בשטח ואיכות. שנתחיל?

עגלות מגיל לידה

עגלות מגיל לידה צריכות להיות נוחות לנשיאה ורצוי שלא יהיו כבדות מדי כדי לתפעל אותן גם בתקופת משכב הלידה. בגיל הצעיר התינוק אמור לשכב על משטח ישר ורצוי שיהיה על הבטן תחת השגחה ובהתאם בחרנו את העגלות הבאות כמומלצות 2021:

עגלת תינוק ג’ואי דגם מיוז

עגלה מדגם מיוז muze – ג’ואי JOIE היא עגלה רב שימושית, נסגרת בהפעלה של יד אחת, בעלת סל אחסון גדול וכמובן נשכבת באופן מלא כך שהטיול עם התינוק יכול להיות מושלם. העגלה ניתנת לכיוון ותתאים גם לתינוקות וילדים יושבים ועד למשקל 15 ק”ג. אנחנו בחרנו בעגלה זו בשל קלות הנשיאה, היכולת להפעיל את העגלה עם יד אחת בלבד ושכיבה מלאה של התינוק.

עגלת תינוק משולבת אינפנטי

עגלת תינוק משולבת אינפנטי Infanti מתאימה גם היא מגיל לידה, היא נוחה ואפשר לכוון את הידית כך שהיא תהיה עם או נגד כיוון הנסיעה. העגלה מגיעה עם אמבטיה שטוחה כך שהתינוק יכול לישון בה בנוחות בטיול ואחריו. העגלה מתקפלת בקלות ומתאימה גם לשלבי הישיבה וניתן לחבר אליה את הסל קל כך שהתינוק יהיה גבוה ואפשר יהיה להוציא אותו מהרכב בלי שיתעורר.

עגלת באמפריידר BUMPRIDER

עגלת באמפריידר BUMPRIDER מגיעה אלינו משוודיה והיא ללא כל ספק נכנסת תחת עגלה מומלצת לתינוק 2020. החברה פיתחה מנגנון ייחודי אשר מאפשר לחבר מספר עגלות יחדיו כך שניתן לטייל בקלות עם תאומים או עם שני ילדים בגילאים שונים. גם כאן אפשר ליהנות מאמבטיה לתינוק, נשיאה וקיפול קלים למדי ותמרון ביד אחת בלבד. בחרנו את העגלה כמומלצת כיוון שהיא מציעה חוויית טיול מושלמת, היא נוח לתינוק ולהורה.

לקנות עגלת תינוק מומלצת

במיוחד בתחילת ההורות מומלץ להשקיע בעגלה שתשמש אותך בטווח הארוך. התינוק הרך אולי לא יעריך את ההשקעה במילים, אך כשהוא ירדם בנינוחות בעגלה וכשלך יהיה נוח לתמרן אותה ולהעלות אותה לרכב, אין כל ספק שתעריכי את הקניה. בטרנדי ריכזנו את מיטב החברות ונשמח להמליץ לך על עגלה שתתאים בדיוק עבור הציפיות והתקציב שלך.

מבצעי החודש

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן