משלוח חינם מעל ₪299 פרט לריהוט

Office.mytrendy@gmail.com

053-2749043

משלוח חינם מעל ₪299 פרט לריהוט

4 כסאות בטיחות שיגדלו ביחד עם ילדיכם

כסא בטיחות לתינוק

אחד ממוצרי החובה לאחר הלידה הוא כיסא בטיחות. היום ברוב בתי החולים לא משחררים ללא כסא בטיחות וזאת כדי להבטיח שכל תינוק יישב במושב המתאים ביותר עבורו. עם זאת, כשמסתכלים על שפע האפשרויות, הן יכולות להיות מבלבלות. אנחנו כאן כדי לעשות סדר בדברים.

בעת בחירת כסא בטיחות יש להסתכל על הטווח הקצר והארוך. התינוק יגדל ויצטרך לשבת במושב המיועד לו, לרוב לפחות עד גיל חמש. לכן, כדאי להסתכל על הגדילה המשותפת ולמצוא את הכסא שיתאים עכשיו אך גם בעתיד.

סל קל מול כסא בטיחות

אחת השאלות שהורים לעתיד שואלים היא האם שווה להשקיע בסל קל ואז לעבור לכסא או האם יש לרכוש כסא בטיחות לתינוק. אין תשובה אחת שמתאימה לכולם כאשר הסלק קל נוח מאד למעבר בין הרכב לעגלה ובכלל לנשיאה ולכן הוא מועדף על הורים רבים בתחילת ההורות.

לעומת הסל קל, הכסא יכול לשמש לתקופה ארוכה וחלק מתאימים מגיל הלידה ועד שאין יותר צורך בישיבה במושב בטיחות מיוחד. יש הורים שיעידו שהתינוק מרגיש יותר בנוח בכסא, אך הדבר משתנה בין תינוקות וברגישות שלהם לנסיעות. כך או אחרת, יש לציין כי בשנה ואף שנתיים הראשונות יש להקפיד על ישיבה בניגוד לכיוון הנסיעה ועל המושב להתאים לכך.

4 כסאות בטיחות שכיף לגדול איתם

בחירת הכסא הנכון יכולה ללוות את המשפחה מרגע הלידה ועד שאין צורך יותר בכסא. החברות והדגמים הבאים הם דוגמאות מצוינות לכסאות שכיף לגדול איתם:

גרקו

חברת גרקו מובילה בייצור מוצרי תינוקות ואפשר לראות שפע של דגמי כסאות בטיחות. החברה מציעה סל קל וכסאות כך שאפשר לבחור את הטובים ביותר. רוב הכסאות יכולים להפוך לבוסטרים כך שהם מלווים את התינוק הרך בחודשיו הראשונים עם רצועות שניתנות להתאמה ומשטח ישיבה נוח ועד לשלב בו הילד גדול דיו כדי להשתמש ברצועת הבטיחות של הרכב כשהוא יושב על הבוסטר המגביה. דגם לדוגמה: סלים פיט אל אקס 3 ב-1 המתאים מגיל לידה ועד 45 ק”ג.

ג’ואי

חברת ג’ואי מוכרת מאד בעולם מוצרי התינוקות והילדים וגם היא מציעה שפע של כסאות בטיחות שכיף לגדול איתם ושיכולים ללוות את התינוק וההורים מהימים הראשונים ועד לפרידה ממושב הבטיחות. הכסאות השונים מתאימים לישיבה נגד כיוון הנסיעה וגדלים יחדיו. מבט על הכסאות השונים מצביע על איכות, נוחות רבה ודגמים שכיף לגדול איתם.

אינפנטי

כיסא הבטיחות של אינפנטי מתאים לחיבור איזופיקס הבטוח ביותר והוא יכול להתאים לישיבה בניגוד לכיוון הנסיעה ועם כיוון הנסיעה. ניתן להתאים את רצועות הבטיחות בקלות כך שאלו מחזיקות את התינוק במקומו בנוחות מקסימלי. כמו כן, הכיסאות של החברה נשכבים בצורה בטיחותית שנוחה לתינוק ולכן כל נסיעה יכולה להיות חוויה חיובית, גם לתינוק וגם להורים. דגם לדוגמה: סימפוני פיקס המתאים מגיל לידה ועד 36 ק”ג.

סייבקס

חברת סייבקס (Cybex) מציעה מספר דגמים אשר מאופיינים ביכולת לגדול יחד עם התינוק. אין צורך להחליף בין כסאות ואפשר ליהנות מאותו הכסא לאורך שנים רבות. לדוגמה: כסא בטיחות איטרניס מציע מושב המלווה את התינוק מגיל לידה ועד למשקל של 54 ק”ג, אם יש צורך בכך. אפשר להשתמש בכסא במשך 10 שנים ברציפות כך שהוא ניתן להעברה בין ילדים אם יש צורך וכל עוד הוא לא נפגע כמובן. רצועות הבטיחות נוחות להתאמה, המושב מגן על התינוק והילד ומציע נסיעה שלווה שההורים והתינוקות אוהבים.

לפרטים ולהזמנות
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן