משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 299 ש״ח (לא כולל ריהוט)

לקוחות יקרים, האתר סגור להזמנות בשל שיפוצים וחידושים שייבצעו בתקופה הקרובה . אל דאגה הזמנות שבוצעו ייסופקו בקרוב. לכל שאלה ניתן לפנות אלינו בוואצאפ

AILEFO

סינון מותגים

סינון לפי מחיר

לסינון מוצרים >

AILEFO - לילדים שאוהבים ליצור

המוצרים של AILEFO הם מוצרים איכותיים לילדים שאוהבים ליצור ולהורים שאוהבים להשקיע במוצרים שנשארים לאורך זמן. כאן תוכלו למצוא חותמות לילדים תוצרת דנמרק בצורות יפיפיות, ארגונומיה המותאמת לילדים ואיכות בלתי מתפשרת. כמו כן גם בצק יצירה שמתאים לשעות רבות של הנאה. ילדים אוהבים ליצור ולהביע את עצמם בדרכים שונות ומגוונות. החותמות והבצק הם הזדמנות נוספת להרחיב את היצירה ולהעניק להם ולכם שעות רבות של הנאה. הדמויות על החותמות מתוקות ומיוחדות, הבצק איכותי ונעים למגע ומאפשרים משחק נעים, יצירתי ונקי.

חשיבות היצירה בחיי הילדים

ילדים מביעים את עצמם דרך יצירה. זו הדרך שלהם להביע רעיונות מופשטים ולתאר את עולמם הפנימי. עבודת יצירה דורשת שליטה מוטורית וזו הולכת ומתפתחת עם השנים כשבגיל מאוחר יותר היא מתבטאת ביכולת לכתוב ולצייר באופן מדויק יותר ויותר. היצירה דורשת תיאום בין יד-עין, תכנון מקדים של היוצר, התאמה של התנועות ובמקרה של בצק יצירה יש ביטוי לוויסות חושי. יצירה היא עולם שלם של פעולות וכדאי לעודד אותה ולהעניק לילדים עוד דרכים להביע את עצמם.

AILEFO - איכות בלתי מתפשרת

מוצרי החברה מביאים את האיכות הגבוהה ביותר לבית, מה שמתבטא ביצירה רגועה כשהיוצר מרגיש בנוח עם כל חומר. יש לציין כי הבצק כמובן דורש יותר עבודה חושית והוא יכול להתאים גם לילדים אשר לא תמיד מתקרבים למרקמים וכמובן לאלו שאוהבים לגעת "בכל דבר". החותמות ברמה אחרת, הצורות שלהן משעשעות, מתאימות בדיוק לילדים והן הונדסו כך שיהיה קל להשתמש בהן עם ידיים קטנות. זו יכולה להיות המתנה המושלמת שתעניק רגעים קסומים רבים. ניתן להזמין כל מוצר ברכישה ישירה באתר וליהנות ממשלוח עד הבית (או במקרה של מתנה לשלוח לכל כתובת שתרצו בכל הארץ).
לפרטים ולהזמנות